ZADANIE NA POZBYCIE SIĘ WODY Z ORGANIZMU

by Psychologia PL0 comments

Często czujemy się ciężko, tak jakbyśmy ważyli dodatkowe 10 kg.

Czy wiesz, że często przyczyną tego jest namiar wody w organizmie? Właśnie przez to człowiek czuje się nabrzmiały i osłabiony. Gromadzenie się wody w organizmie jest przewrotnie spowodowane przez niewystarczającą ilość spożywania płynów.

Zadanie na pozbycie się wody z organizmu

Cel: Pozbycie się nagromadzonej wody i poczucie lekkości każdego dnia!

  • Przez tydzień spożywaj regularnie 1,5l wody na dzień. Najlepiej jeśli kupisz sobie całą zgrzewkę wód, dzięki czemu będziesz miał ciągle butelkę w pobliżu i będziesz mógł mieć kontrolę nad wypitą ilością.
  • Codziennie z rana i popołudnia zaparz herbatę pokrzywę. Pij dwie dziennie przez cały tydzień.
  • Zaobserwuj swoje ciało i częstotliwość korzystania z toalety.

Zobaczysz, że stracisz nabrzmienie ciała i pozbędziesz się kilku kilogramów!

Daj sobie czas i pamiętaj o regularności. Wszystkie zioła i napary działają na nasz organizm ale po czasie i przy systematyczności. Możesz zatem zyskać zarówno homeostazę organizmu poprzez pozbycie się nadmiernych kilogramów, jak i ćwiczyć samozaparcie i systematyczność!

Dasz radę!

Pobierz darmowy post z treścią zadania, aby w każdym momencie móc do niego wrócić: zadanie na pozbycie sie wody z organizmu

Aneta Sznicer

Aneta Sznicer

Founder of Mood & Read, HR specialist, copywriter, marketer, and soon to be psychologist. I help people achieve their goals by teaching social skills. Personally, I love playing the piano, dancing and singing. Anything to do with music helps me to find myself in reality. If you listen carefully, you will be able to hear your emotions. If you are able to hear them, you will know yourself even better and stronger. Thank you for visiting my website. It is a pleasure to get to know you.

Contact us – we are here for you.

We offer copywriting services and business psychology training. Let’s talk 🙂

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *