ZADANIE NA POPRAWĘ ZWIĄZKU

by Psychologia PL0 comments

Mamy czasami gorsze, a czasami lepsze momenty w naszej relacji partnerskiej. Zdarza się także, że wkracza nuta monotonii i nasze uczucia gasną.

Nie pozwól na to!

Wystarczy, że przez tydzień będziesz stosować poniższe ćwiczenie. Jest duża szansa na to, że przypomnisz sobie stare dobre czasy, a co więcej skupisz się na zaletach swojego partnera poprzez docenienie jego cech. Umocnisz także swoje uczucia względem partnera!

Zadanie na poprawę związku

Cel: poprawa jakości związku poprzez skupienie się na zaletach  (docenienie)

  1. Przez tydzień codziennie mów swojemu partnerowi „Kocham Cię”. Możesz wybrać dowolną porę dnia. Ważne jest tylko, aby zachować schemat i regularność (1x7dni).
  2. Poświęć dziennie 5 minut i zastanów się, za co w tym konkretnie dniu doceniasz swojego partnera. Następnie powiedz mu to.

Pod koniec zadania oceń, jak te dwa elementy wprowadzone w codzienność wpłynęły na Twoją relację. Naucz się wyrażać swoje emocję i doceniać drobne rzeczy!

Pobierz darmowy post z treścią zadania, aby w każdym momencie móc do niego wrócić: zadanie na poprawę związku

Aneta Sznicer

Aneta Sznicer

Founder of Mood & Read, HR specialist, copywriter, marketer, and soon to be psychologist. I help people achieve their goals by teaching social skills. Personally, I love playing the piano, dancing and singing. Anything to do with music helps me to find myself in reality. If you listen carefully, you will be able to hear your emotions. If you are able to hear them, you will know yourself even better and stronger. Thank you for visiting my website. It is a pleasure to get to know you.

Contact us – we are here for you.

We offer copywriting services and business psychology training. Let’s talk 🙂

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *