ZADANIE NA ODSTRESOWANIE

by Psychologia PL0 comments

Masz przed sobą ciężki dzień, a może wystąpienie, którego się stresujesz. Wszystkie sytuacje, które sprawiają, że Twoje bicie serca przyspiesza i stajesz się coraz bardziej nerwowy powodują „paraliż”. Przestajemy myśleć racjonalnie i nic nam w efekcie nie wychodzi.

Możesz tego uniknąć!

Zadanie na odstresowanie

Cel: Wyciszenie organizmu i powrót do normy funkcjonowania. Niwelowanie stresu i napięcia, a co za tym idzie, poprawa nastroju!

Połóż się lub usiądź wygodnie. Włącz stoper na minutę lub dwie. Zamknij oczy i staraj się nie myśleć o żadnych zmartwieniach, problemach i sytuacjach stresowych. Najlepiej jeśli skupisz się na swoim oddechu i ciele. Posłuchaj swojego wnętrza: jak pracuje, jak oddycha i jak przez ten czas się uspakaja. Myśl tylko i wyłącznie o tym, jak jest Ci dobrze i jak Twoje ciało odpoczywa. Zrelaksuj się na ten krótki czas. Po tym czasie weź trzy duże, ale spokojne wdechy i wydechy.

Możesz wracać do codziennych obowiązków!

Ćwiczenie wykonuj w każdej stresującej sytuacji, pomoże Ci ono w szybki sposób się zrelaksować i odczuć spokój!

Pobierz darmowy post z treścią zadania, aby w każdym momencie móc do niego wrócić: zadanie na odstresowanie

Aneta Sznicer

Aneta Sznicer

Founder of Mood & Read, HR specialist, copywriter, marketer, and soon to be psychologist. I help people achieve their goals by teaching social skills. Personally, I love playing the piano, dancing and singing. Anything to do with music helps me to find myself in reality. If you listen carefully, you will be able to hear your emotions. If you are able to hear them, you will know yourself even better and stronger. Thank you for visiting my website. It is a pleasure to get to know you.

Contact us – we are here for you.

We offer copywriting services and business psychology training. Let’s talk 🙂

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *