Cykl: Ja i emocje (WPROWADZENIE)

by Psychologia PL0 comments

Cykl: ja i moje emocje to wyprawa do wesołego miasteczka i korzystanie z największych rollercosterów.

Dowiesz się czym są emocję, jak nad nimi panować i jak je rozpoznawać. Porozmawiamy także o twoich bliskich, jak ich emocje wpływają na ciebie i jak twoje emocje wpływają na nich. Emocje to jedna ze składowych Ciebie. Są niesamowicie ważnym aspektem w życiu każdego człowieka. Naucz się traktować je jako przyjaciela, a nie wroga. Niech zaczną z tobą współpracować!

Dla kogo jest skierowany cykl: ja i emocje?

Wszystkie osoby, które mają problem z wyrażaniem swoich emocji- zarówno takie powściągliwe, zimne emocjonalnie, jak i te nad wyraz wybuchowe, mogą śmiało skorzystać z cyklu. Wszyscy Ci, którzy chcą lepiej dogadywać się z otoczeniem i wewnętrznie się uspokoić. Wszyscy którzym zależy na samorozwoju. Każdy może skorzystać z cyklu: ja i emocje. Skorzystaj także TY!

Czego się dowiem z cyklu?

Cykl będzie podzielony na 4 części. Umożliwi Ci to łatwiejsze przyswajanie wiedzy i czas pomiędzy częściami na wykonanie różnych ćwiczeń, quizów czy zagadek! Będzie dużo atrakcji!

Pierwsza cześć cyklu będzie skupiała się na tym, czym tak właściwie są emocje. Porozmawiamy o stresie, napięciu, strachu, satysfakcji i radości. Sam będziesz miał możliwość odkryć, jakie emocje w Twoim życiu są kluczowe, jakie emocje tobą rządzą? A może to ty rządzisz nimi? Opanujemy także techniki radzenia sobie z nagłym przypływem emocji. Na samym końcu będziesz miał okazje zrobić samodzielną hierarchie emocji, która pomoże Ci w zrozumieniu siebie samej!

Druga cześć cyklu będzie opierała się na rozpoznaniu emocji u innych. Zastanowimy się wspólnie, jakie emocje najczęściej występują w środowisku, którym się otaczasz. Dowiesz się w tej części jak emocje innych osób wpływają na ciebie i odwrotnie, jak twoje emocje wpływają na innych. W tej części postawimy na obserwację, będziesz miała bardzo ciekawe i rozwojowe zadanie, które pomoże Ci w zrozumieniu innych ludzi. Zrozumienie to natomiast korelować będzie z Twoimi emocjami. Przekonasz się na własnej skórze.

W trzeciej części cyklu omówimy pojęcie empatii i inteligencji emocjonalnej. Będziemy się tutaj skupiać na intensywności naszych emocji i umiejętności zrozumienia emocji drugiego człowieka. Dowiesz się także w jaki sposób współodczuwanie wpływa na Ciebie i czy może wiązać się ono z negatywnymi doświadczeniami na przyszłość. Pod koniec części będziesz odpowiadał na mocno kontrowersyjne pytanie… Twoje zdanie jest dla nas istotne!

Ostatnia cześć cyklu będzie podsumowaniem całej zdobytej wiedzy. Tutaj będzie czas na większą praktykę. Zrobisz analizę swoich emocji, co do godziny, przez jeden dzień. Zobaczysz wtedy i zdasz sobie sprawę z pytania na samym początku cyklu: czy ty rządzisz emocjami, czy one tobą? Będziesz miał możliwość także poczuć się jak prawdziwy aktor! Na początku próby, a później wystąpienie główne! Zaciekawiło Cię to?

Skorzystaj z cyklu: Ja i emocje! Doświadczaj, ucz się i zdobywaj życiową wiedzę! Wszystko to jest z myślą o Tobie. 

Chcąc uzyskać dyplom ukończenia cyklu:

  1. Wejdź w zakładkę „kontakt”
  2. Uzupełnij informację kontaktowe.
  3. W tytule wpisz „Dyplom- Cykl: dbam o zdrowie”
  4. Do tygodnia po wysłanej wiadomości, na maila wyślemy Ci certyfikat ukończenia cyklu! ?

Aneta Sznicer

Aneta Sznicer

Founder of Mood & Read, HR specialist, copywriter, marketer, and soon to be psychologist. I help people achieve their goals by teaching social skills. Personally, I love playing the piano, dancing and singing. Anything to do with music helps me to find myself in reality. If you listen carefully, you will be able to hear your emotions. If you are able to hear them, you will know yourself even better and stronger. Thank you for visiting my website. It is a pleasure to get to know you.

Contact us – we are here for you.

We offer copywriting services and business psychology training. Let’s talk 🙂

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *